O nas

 

EUROPAKA jest serwisem, który łączy dużych i małych klientów z usługą kurierską. Portal specjalizuje się w wysyłkach paczek, palet i kopert międzynarodowych bez względu na gabaryty. Klienci bez względu na ilość wysyłanych paczek nie muszą się wiązać, żadną umową i deklaracją a mimo to mają łatwy dostęp do usługi w konkurencyjnych cenach. 

Zespół EUROPAKA to specjaliści z szeroko pojętej branży logistycznej, IT, obsługi klienta i ecommerce. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym pozwala nam dziś oddać naszym klientom zaawansowaną technologicznie usługę opartą na wiedzy i kompetencjach.

Nasz zespół to nie tylko serwis internetowy, ale przede wszystkim ludzie, którzy odpowiadają za bieżący kontakt z klientem, wyjaśniają zlecenia i losy przesyłki. W czasie rzeczywistym prowadzimy komunikację z operatorami tak aby jak najszybciej reagować na potrzeby i zapytania naszych klientów.

Zgodnie z naszym hasłem go global! nadadzą Państwo paczkę po kraju jak i z kraju za granicę oraz z za granicy do Polski, bez ograniczeń.

Z naszą pomocą Państwa zlecenie kurierskie bądź transportowe będzie zrealizowane szybko, tanio i solidnie, ponieważ współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami kurierskimi i transportowymi na rynku.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół EUROPAKA